Açık Pozisyonlar

Açık Pozisyonlar

1
Kontenjan
Başvur

Ön Muhasebe Personeli

Etiler Ajans bünyesinde görevlendirilmek üzere daha önce benzer konumda görev almış, giyimine özen gösteren, kesinlikle sigara kullanmayan, personel özlük işleri, sigorta ve bordro işlemlerine hakim, üniversitelerin muhasebe bölümlerinden mezun en az iki yıl deneyimli personel alınacaktır. Başvurular sadece iş başvuru formundan yapılacaktır.

1
Kontenjan
Başvur

Sekreter

Etiler Ajans bünyesinde görevlendirilmek üzere daha önce benzer konumda görev almış, giyimine özen gösteren, kesinlikle sigara kullanmayan, üniversitelerin büro yönetimi ve sekreterlik bölümlerinden mezun en az iki yıl deneyimli personel alınacaktır. Başvurular sadece iş başvuru formundan yapılacaktır.


4
Kontenjan
Başvur

Satış Temsilcisi

Etiler Ajans bünyesinde görevlendirilmek üzere daha önce "face to face" satış konusunda görev almış, ikna kabiliyetine güvenen, giyimine özen gösteren, kesinlikle sigara kullanmayan, satış odaklı personel alınacaktır. Başvurular sadece iş başvuru formundan yapılacaktır.


1
Kontenjan
Başvur

Web Developer

Etiler Ajans bünyesinde görevlendirilmek üzere web tasarım ve yazılım konularında uzman, verilen projeler ile igili düzenli işleyiş raporu hazırlayabilecek ve projeleri zamanında bitirebilecek, kesinlikle sigara kullanmayan, HTML, SQL, PHP, ASP ve Java dillerine en az %80 hakim, meslek yüksek okullarının ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, referans proje gösterebilecek ya da örnek proje sunabilecek personel alınacaktır. Adayın esnek çalışma saatlerine uyumluluğu firmamızca önem teşkil etmektedir. Başvurular sadece iş başvuru formundan yapılacaktır.


1
Kontenjan
Başvur

Grafiker

Etiler Ajans bünyesinde görevlendirilmek üzere grafik tasarımı konusunda uzman, verilen projelerin grafik çalışmalarında göre alacak, kesinlikle sigara kullanmayan, Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesingn ve Adobe AfterEffect programlarına en az %80 hakim, meslek yüksek okullarının ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, örnek proje sunabilecek personel alınacaktır. Adayın esnek çalışma saatlerine uyumluluğu firmamızca önem teşkil etmektedir. Başvurular sadece iş başvuru formundan yapılacaktır.


Menü

Sosyal Ağlar